Blue Slope: Out of order Snow: 0 cm

Red Slope: Out of order Snow: 0 cm


HOTEL VITALITY Vendryne

HOTEL VITALITY **** ve Vendryni to je ŠPIČKOVÉ ZÁZEMÍ pro Vaši aktivní relaxaci v Beskydech.

 

Hotel Vitality nabízí luxusní ubytování ve 44 pokojích s kapacitou 84 míst, vč. přistýlek 130 míst. Ubytovat se můžete ve 35 dvoulůžkových pokojích, 3 apartmá a 4 bezbariérových pokojích s možností propojení do pokoje asistenta (jedinečné svého druhu v regionu i v celé ČR) či 2 garsoniérách.

 

Hotel disponuje UNIKÁTNÍM DVOUPATROVÝM WELLNESS & SPA CENTREM se střešním whirlpool s celoročním provozem a jedinečným Aqua barem a celou řadou dalších procedur (relaxační bazén, sauny, páry, inhalace, masážní sprchy). Pro ty, kteří dávají přednost soukromí, je k dispozici privátní wellness s masážní vanou, parní lázní, masážním stolem a relaxační sprchou. Pro Vaši dokonalou relaxaci poslouží široká nabídka masáží.

 

Hotelový restaurant Modernanabízí speciality mezinárodní a české kuchyně špičkové úrovně. Hotelová cukrárna Café Maryša pro Vás připraví vlastní dezerty a zmrzliny inspirované originálními recepturami.

 

Hotelové zázemí pro firmy

Nejmodernější technické vybavení - vestavěný panel s LCD LED technologií, dokonalé ozvučení a osvětlení ovládané dotykovým displayem, denní světlo a prostorná venkovní terasa, to vše dá Vaší firemní akci neopakovatelný rozměr.

 

Profesionální sportovní zázemí

Tenis

Tenisový areál sportovního komplexu Vitality má profesionální parametry a nabízí maximální komfort amatérským i závodním hráčům. K dispozici je tenisová hala se 4 kurty s australským povrchem REBOUND ACE, 4 antukové venkovní kurty a 2 venkovní kurty s povrchem REBOUND ACE.

Golf

Golfový areál ROPICE GOLF COURSE nabízí 18 - ti jamkové profesionální hřiště, 6 - ti jamkové hřiště pro začátečníky a panoramatické výhledy na masív Slezských Beskyd.

Stáj VITALITY

Moderní jezdecký areál, který nabízí celoroční provoz díky své nové kryté části.

Další možnosti sportovních aktivit

Minigolf - 18 prvotřídních drah

Badminton - 4 profesionální badmintonové dvorce                    

Stolní tenis, plážový volejbal, bowling (2 dráhy), fitcentrum, Segway

 

www.hotelvitality.cz Weather

Today
4°C | -2°C
Tomorrow
2°C | -2°C
The day after tomorrow
5°C | 0°C
5°C | 3°C
5°C | 1°C
1°C | -1°C

Novinky